Orjinal Kinoa Nasıl Anlaşılır?

Orjinal Kinoa Nasıl Anlaşılır?

Kinoa satın almadan önce aldığınız üründe fayda görebilmek için sipariş verdiğiniz ürünün orjinal olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Satın aldığınız kinoa ürünlerinin orjinal mi, sahte mi olduğunu fiyatından anlayabilirsiniz. Orjinal kinoa ürünlerinin resmi satış fiyatı tüm resmi satış yapan yerlerde 69.00 lira olarak belirlenmiştir. Bu fiyatın aldında satılan ürünler kesinlikle sahtedir. Ayrıca her üründe olduğu gibi bu üründe de fatura oldukça önemlidir. Satın aldığınız ürünlerin faturasının olmasına dikkat edin. Faturasız sahte ürünleri kesinlikle almayınız.

OrijinalKinoa.com sitemizden %100 orjinal ürün garantisi ile orjinal kinoa satın alıp güvenle kullanabilirsiniz. Web sitemiz daha güvenli bir alışveriş imkanı sunabilmek için SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. SSL ile korunan güvenli ödeme sayfamızdan kapıda ödemeli yada kredi kartı ile taksit yada peşin olarak ödeme yapıp kinoa satın alabilirsiniz. Tanıtım kampanyası dahilindeki fiyatları kaçırmamak için hemen sipariş verin.

Alışveriş güvenliği nasıl sağlanıyor?
Web sitemizin tüm içeriği yüksek güvenlikli SSL sertfikası ile korunmaktadır. İnternet tarayıcınızın adres satırını kontrol ettiğinizde https:// ile başladığınız görebilirsiniz. Yeşil renkte görünen bu adres satırı sitenin güvenilir olduğunun göstergesidir. Sitemizden kapıda nakit, kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme yapabileceğiniz gibi online olarak web sitemizden kredi kartınızla tek çekim veya taksikli olarak ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz. Online yapılan taksitli işlemlerde hiçbir suretle vade farkı alınmamaktadır. 

SSL güvenlik sertifikası nedir, ne işe yarar?
İnternetten alışveriş yaparken verdiğiniz kredi kartı numarası gibi özel bilgilerin başkasının eline geçmemesi için bağlantınızı koruyan bir güvenlik protokolüdür. SSL koruması olan bir sayfaya girdiğiniz bilgiler alışveriş sitesine şifrelenerek gönderilmektedir. Bu sayede bilgileriniz güvenli bir şekilde siteye iletilmektedir. Online alışveriş imkanı sunan her sitede olması gerekli olan SSL sertifikası yüksek maliyet nedeniyle çoğu alışveriş sitesi tarafından kullanılmamaktadır. Hiçbir maliyetten kaçmadan sizlerin güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesi için sitemiz SSL sertifikası ile korunmaktadır. Alışveriş güvenliğiniz için SSL olmayan sitelerden kredi kartınızla kesinlikle alışveriş yapmayınız.

OrijinalKinoa.com online satış sitemiz sizlerin güvenle alışveriş yapabilmesi için 256 bit SSL güvenlik sertifikası ile koruma altına alınmış güvenilir online satış siteleri arasındadır. İnternet tarayıcınızın (chrome, safari, firefox, opera vs.) araç çubuğundaki adres kısmının https:// ile başladığını siz de görebilirsiniz. Çoğu tarayıcıda yeşil renkte olan bu bölüm sitenin güvenilir olduğunu göstermektedir. Bu güvenlik önlemleri sayesinde kinoa satış sitemizden içiniz rahat ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Yorum Yaz:


Yorumlar

Melek AkkuşKinoa doğal içecek sipariş vermek istiyorum. Orjinal kinoa nereden alabilirim?
Gülay ArıcıSitenizden aldığım kinoa içeceklerim bugün geldi. Paketin ön cebinde faturası da vardı. Faturalı orjinal kinoa gönderdiğiniz için teşekkür ederim.
Gülten SeçkinKinoa sipariş verip kullanmak istiyorum ama satın aldığım ürünlerin orjinal mi sahte mi olduğunu nasıl anlayabilirim. Orjinal ürün kontrolü var mı? Nasıl test edebilirim?
Ayşe KartalQuinoa doğal içeceğin orjinal olduğunu nasıl anlarız? Ben satın almak istiyorum ama internette o kadar fazla satış yapan site varki insanın kafası karışıyor. Sizin sitenizde telefonlarınız yazıyor çoğu sitede telefon bile yazmıyor. Satın alığımız ürünlerin orjinal mi sahte mi olduğunu nasıl anlayabiliriz?
Fatma ÖzaySiteniz bana daha güvenli geldi. 3 tane sipariş verdim. Hemen gönderirseniz çok memnun olurum.
Kinoa satın al